| Xenoverse1 a întrebat:

Dupa ce catalanii au transferat pe De Jong si Griezmann, Barcelona va deveni iar echipa de acum 5 ani cand a castigat aproape toate trofelee posibile?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tot ce se poate, au aceasta sansa, dar se mai pot si poticni, s-au mai vazut cazuri.

| Iote a răspuns:

Numai romanii cred ca o echipa este dusa in spate de un singur om. Daca nu joaca toata echipa, daca trag de timp, nu pot fi cei de acum 5 ani indiferent pe cine ar transfera.

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns:

Nu, e mai greu acum sa castige multe trofee de cand s-a bagat VAR-ul...plus de asta, Barca are o gluma de antrenor,, luati cu paine urmatoarele umilinte.

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

Oooo... ai aparut si tu, Toma Necredinciosu.

| Xenoverse1 explică (pentru Xenoverse1):

Nici nu a inceput sezonul pentru Barca, si deja spui de urmatoarele umilinte. Daca Barca da de Arsenal le da cu terenul in cap.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Nici intr-un caz, ne veti bate la vreo 2 goluri diferenta, asta pentru ca Arsenal e decimata totala, masurati-va totusi puterea cu echipele mai puternice,, atunci se vede valoarea voastra...si s-a vazut sezonul recent incheiat.