| nury a întrebat:

Dupa ce criteriu se stabileste tara in care au lor jocurile olimpice?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categorie corecta: "Sport"!

| nury explică (pentru anonim_4396):

Hai mai lasa-ma.cred ca iti dai seama de ce am postat aici, la revedere!

| anonim_4396 a răspuns (pentru nury):

O zi buna!

| Orte95 a răspuns:

Gura si raspundeti doar daca stiti ca si eu sunt curios.
S-ar putea ca tara cu cele mai multe medali castigate editia anterioara sau nu stiu?

| Dan_3443 a răspuns:

In ciuda categoriei, chiar foarte interesanta intrebarea si eu as vrea sa aflu, voi urmari intrebarea...

| eumisu a răspuns:

De prost ai postat?laughing

| nury explică (pentru eumisu):

Bai,daca esti tu destept, raspunde la intrebare, daca nu, atunci taci!

| Gabii20 a răspuns:

Mai multe tari sunt propuse pentru a fi gazda Jocurilor Olimpice iar membrii Comitetului International Olimpic voteaza tara care indeplineste cele mai bune conditii pentru desfasurarea acestora.