| AlexParaschivescu a întrebat:

Stiti cand vor fi organizate jocurile olimpice la noi in tara?

Răspuns Câştigător
| Iяiηα a răspuns:

Never. Nu avem destule fonduri pentru a organiza un asa mare eveniment.Nici n-avem loc sa-l facem, ai vazut cate sporturi sunt si de cate terenuri si echipamente necesare avem nevoie?!rolling on the floor

6 răspunsuri:
| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Daca nu iesim din criza...nici nu vom mai vedea jo

| Prototypul a răspuns:

Nu vor fi. Pai tara noastra nu are terenuri suficiente pentru toate sporturile. Nu avem rauri bune pentru caiac, nu ai fazut cum arata Dambovita din Bucuresti si e in capitala. In plus nu avem nici stadioane de fotbal suficient de mari. Nu avem drumuri suficient de bune pentru ciclism. Nu cred ca vrei sa mai continui.

| luma a răspuns:

Nu se stie, in 2016 va fi in Brazilia si dupa nu sau hotarat unde vor fi

| Iяiηα a răspuns (pentru AlexParaschivescu):

Ms de funda.Aceasta e realitatea din pacate.Si eu mi-as dori sa se organizeze in tara, dar nu se poate.Uff, trebuie sa trecem si peste astawinking

| CR7Razvan a răspuns:

Probabil niciodata laughing)