| AlexandruPorfir a întrebat:

E bine sa bei cafea înaintea unui meci de fotbal?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde la ce ora se consuma, noaptea inainte de somn nu merita

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca suferi cu inima nu este bine sa consumi mai mult de o cana de cafea pe zi, si aceea dimineata.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Și dacă te scapă pipi, pe teren, ce faci? ))
Bea și două, apoi vezi tu cum te descurci.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru floresdemayo):

Pipi sau caca, deoarece cafeaua este un diuretic la fel ca si cola.

| floresdemayo a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Eu am glumit. happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru floresdemayo):

Tu esti minunată

| Simpatic a răspuns (pentru floresdemayo):

Sa nu faca si mai rau, ca de la cafea poti ajunge sa faci treaba mare laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru Simpatic):

Măi, voi parcă ați băut bere... laughing

| Simpatic a răspuns (pentru floresdemayo):

laughing

| Sn4k3 a răspuns:

Tu si Vardy. Vezi sa nu uiti energizantele.

| Lukasssz a răspuns:

Ce pedofil e Cristi de la Bucurestihee hee.Ar cam merita 10 ani de puscarie si s-o ia la gaoz

| RxTx a răspuns:

Eu cunosc câțiva aviatori ei nu au voie sa bea niciodată cafea.
Cafeaua iese la analize la sânge și peste 4 ani.
Cafeaua modifica ceva la creier și teoretic mi-au spus acei aviatori că dacă bei i cana de cafea timp de 4 ani se zice că tu o sa adormi mult mai ușor și vei fi mult mai uzat psihic
Îți vei pierde din atenție...

SUNT AVIATORI PE AICI

VA ROG DĂ SUNT AVIATORI povestiți de ce nu aveți voie să beți cafea!?

| Antimanele104 a răspuns (pentru RxTx):

Singura chestie legată de piloți și de cafea în materie de interdicție pe care am citit-o este că piloții de avioane de pe Airbus nu au voie să bea cafea cât timp sunt la manșă pentru a evita pericolul vărsării cafelei pe dispozitivele de pe bord.

| Cosmin86 a răspuns (pentru RxTx):

Am vazut piloti pe Boeing 747 cu cana de starbucks langa ei... de unde ai scos prostia asta cu "fara cafea"?

| Steaua19861 a răspuns (pentru Antimanele104):

Inteligent!

| Vântulalb a răspuns:

Cafeaua ridica tensiunea.
Efortul ridica tensiunea.
Judeca si tu! Daca vrei sa crapi pe teren, bea cafea inaintea meciului.

| Steaua19861 a răspuns:

Nu recomand, in schimb recomand 1 pahar de vin chiar inainte de intrarea in teren, asta daca va puteti limita, daca nu 2 linguri de miere de albine la fel cum facea regele Gica Hagi inaintea fiecarei partide!