| DonMoldo a întrebat:

E normal ca bicepsul stang sa fie mai dezvoltat decat de ce-l drept?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Da, e normal.Asimetria e naturala, doar ca atunci cand muschii prind contur si volum, vezi asta pentru ca tu cauti sa observi mult mai des progresul si esti mult mai atent.

https://theworkoutdigest.com/one-bicep-bigger-than-the-other/

https://steelsupplements.com/......-the-other

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cui ii pasa?
Toti avem o mana mai dezvoltata ca alta...si cu ce te deranjeaza asta?
Oricum nu tii masoara sau vede nimeni, ca poti haine pe tine.

| DonMoldo explică (pentru Violleta2022):

Conteaza daca esti pasionat de sala si iti pasa de corpul tau dar ce sa stie doamna Violleta2022 care comenteaza aiurea.

| Violleta2022 a răspuns (pentru DonMoldo):

Mai copilas, cand mergeam eu la sala tu nici pe teava lui taica-tu nu erai.
Merg si acum la sala, fiindca este vital sa ne intretinem corpul si sanatatea, dar masura bicepsului chiar NU a contat niciodata.
Evident conteaza doar pentru tine ca sa te lauzi la alti copilasi, dar in realitate chiar nu ne intereseaza asemenea maimutareala.

| DonMoldo explică (pentru Violleta2022):

Chiar nu te-am intrebat.