| Grasuvali a întrebat:

Cum scap de febra musculara? Parca imi iau picioarele foc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SPECTOGRAFIE a răspuns:

Nu poți scăpa de febra musculară, trece de la sine happy febra musculară este rezultatul efortului pe care l-ai depus și din câte știu eu, nu există niciun remediu, trece de la sine, in maxim 2-3 zile. happy

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti lua 1 aspirina pe zi.