| Pacquiao a întrebat:

Este adevarat ca Flotarile in pumni intaresc pumnii? Adica poti lovi mai puternic? Si la o eventuala bataie ajuta mult? Funda happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...e posibil ca in timp sa-ti intareasca incheietara, dar nu vei lovi mai puternic. E o aberatie asta. Daca vrei sa lovesti mai puternic trebuie sa te antrenezi pentru asa ceva. FUNDA?

| Yuki24 a răspuns:

Este adevarat, iti fac pumnul mai puternic dar si toata mana.Dar o sa fie cam rau pentru cine primeste acei pumni.