| StreetWorkoutIasi a întrebat:

Este cineva in Iasi care practică Street Workout? Sau stie cineva un loc unde poate fi practicat? Sau daca este vreo bara buna pentru tracțiuni?

2 răspunsuri:
| Cosmin4Fit a răspuns:

In parcul Guliver langa Pizzeria MammaMia este un mic teren dar nu cred ca e ce ai tu nevoie. Parca erau si niste bare. Cauta in spatele unor blocuri bare de batut covoarele, dar iti vor trebui si niste manusi ca sa nu iti iriti palmele excesiv.

Succes!

| robwert20 a răspuns:

Salut! Da, suntem o echipa in Iasi care practicam SW, dar momentan nu exista un parc special pentru asta in Iasi, daca vrei sa te antrenezi cu noi intra in grupul asta https://www.facebook.com/groups/1518016598442242/?fref=ts