| anonim_4396 a întrebat:

Este corecta administrarea creatinei in urmatorul mod? ( cei neavizati va rog nu va pronuntati! ) :
Perioada de incarcare ( 7 zile ) : inaintea antrenamentului doua cupe a cate 20g fiecare, dupa terminarea antrenamentului 2 cupe a cate 20g fiecare.
Dupa perioada de incarcare : 2 cupe a cate 5g pe cupa, inainte si dupa antrenament.
Daca ceva este neinregula va rog sa corectati cele scrise mai sus. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| SiLaS a răspuns:

Perioada de incercare este o prostie, multi nu o folosesc si nici eu nu am facut nicio perioada de incercare.Eu luam doar o portie de 5g inainte de antrenament si atat, 10g doar din suplimente este cam mult, restul faci din alimentatie, cate fripturi mananci pe zi?