| Ionescu_Andrei_1999_QXRQ a întrebat:

Sunt nou cu administrarea creatinei, dar stiu ca se ia o cupa de 5 g inainte de sala, intrebarea mea este "mai este valabila chestia cu "incarcarea" muschiului in primele 4-5 zile de creatina, 15/25 g de creatina (4 cupe pe zi)?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

E o prostie asta nu faza de încărcare, cât și modul de administrare. Poți lua 5 grame oricând în timpul zilei, nu se ia neapărat înainte de sala pentru că nu este un pre workout. E un supliment atât de banal încât îl luam când îmi aduceam aminte de el.