| deepalex a întrebat:

Salut.
Fac sala iar de cateva zile am inceput sa iau true-mass.
Problema e ca nu stiu sigur cate cupe sa iau.
Pe net am vazut ca se iau 4 cupe cu 470ml apa dupa antrenament.
Mai foloseste cineva acest tip de supliment? Sa-mi explice si mie cum sa-l iau.
Eu am inceput cu o cupa jumate cu 200ml apa inainte de antrenament si tot la fel si dupa antrenament.

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Pentru inceput sa iti spun un mic secret. orice supliment care il iei cu apa isi face efectul mai repede, daca il iei cu lapte ai mai multa proteina.
Acuma sa iti raspund la intrebarea ta, iti recomand sa consumi produsul imediat dupa antrenament si exact inainte de culcare. Acum tu ia doar 2 cupe dupa antrenament in lapte de preferinta si 2 inainte de culcare. Asa vei obtine rezultate mai repede