| GambitGenesis a întrebat:

Eu am 12 ani si vreau sa dau probe la o echipa de fotbal as vrea sa stiu ve te pune sa faci

Răspuns Câştigător
| FaruK a răspuns:

Te pune sa faci fotball laughing, sa vada daca ai talent. In primul rand trebuie sa stii sa joci pase sa te intelegi bine cu coechipierii! Si dc ne mai intrebi pe noi daca u te duci, oricum o sa aflii si singurwinking

2 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Trebuie sa ai condiție fizică, sa stii sa sutezi, sa pasezi

| GambitGenesis explică:

Mda am gresit la scriere in loc de,, ve'' este ce big grin dau funda celor mai rapide raspunsuri