| AÐi a întrebat:

Eu as dori sa ma apuc de inot de performanta.
Acum am 15 ani, la vara voi face 16, si as vrea sa stiu daca as putea sa ma apuc de performanta, daca am vreo sansa.

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Normal ca poti! nu vad de ce nu.

| scr8mby a răspuns:

Nus ce sa zic dar eu am fost la inot de la 4 anisori :* si acum am 14 deci fac inot de 10 ani performanta 7 asa ca de ce nu bafta multa nu mai sta pe ganduri

| Ofiintă a răspuns:

Da antrenorii ce zic
La inot ar fi trebuit sa incepi maxim de la 8 ani
Si n-are nici un rost ca pan vei ajung sa fi si uh ca si ceilaltzi in apa va trebui mult
Incearca altceva >>
Mult noroc
(eu fac)

| source a răspuns:

Cam greu sa faci performanta,thinking dar daca tragi greu din urma poti, nu e un sport usor sunt de la mare si stiu, mai fac si la facultate inot ca sunt la facultatea de marina, bft incerca

| Cojo_8765 a răspuns:

Inotul se incepe de la o varsta frageda pentru a invata foarte bine toate procedeele iar tu la 15 nu stiu ce sa zic.este cam tarziu.depinde ce performanta vrei sa faci.sa te vezi international sau pentru mandria ta.eu iti sugerez sa te apuci de atletism, este un sport frumos si nu este timpul pierdut.Bafta