| VladVampirul01 a întrebat:

Eu consum pastile antidepresive. Am voie sa consum proteine si creatine pentru antrenamente?

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Eu zic că da. Caută pe net ce medicamente nu trebuie sa iei împreună cu antidepresivele respective, iar daca nu se găsesc astea în lista aia poți lua.

| gdsjdpUAS a răspuns:

Proteine da, le găsești și in alimente, sa iei doza recomandată, creștine nu știu sigur deși cred ca e ok dar cel mai sigur cere părerea specialistului care ți-a dat antidepresivele. In mod normal nu are de ce fi o problema, doar sa le iei moderat exact cum trebuie sa nu exagerezi.