| misker a întrebat:

Eu sunt destul de bun la fotbal,dau pase,driblez,dau goluri etc., dar cand nu mai joc fotbal pentru o perioada lunga de timp(de la o saptamana in sus) imi pierd foarte mult din forma si joc foarte slab si dureaza foarte mult timp sa-mi revin.Habar n-am de ce?
As vrea sa gasesc repede ajutor la aceasta intrebare.Dau funda.Multumesc. happy

Răspuns Câştigător
| Curious9 a răspuns:

1. Iti pierzi antrenamentul
2. Obosesti mai repede
3. Factorul psihologic.

Asa se intampla la orice. Eu am jucat basket si eram la fel. Simplu, daca nu practici pentru mult timp, iti dispar reflexe, iti creste timpul de reactie.