| Claudiu709 a întrebat:

Exista lectii de jujitsu,kung-fu,kick box,box online care sa fie si gratis? Daca exista dati-mi va rog un site, ca vreau sa invat sa fac lupte corp la corp!

5 răspunsuri:
| GrigMatei a răspuns:

Scrie pe youtube bas rutten... ai acolo tot

| NicolasG a răspuns:

Lupta....presupune ca ai un adversar real cu care sa practici, sa te antrenezi.
crezi ca poate cineva sa fie mare fotbalist jucand la calculator?
acasa poti sa faci singur aerobic.....etc
dar tu ai nevoie de cineva care sa te si corecteze, sa-ti arate unde gresesti, de cineva pe care sa-l lovesti(mai cu mila) si care sa te"altoiasca".
e ca si cand ai vrea sa anveti sa canti la pian online:IMPOSIBIL
TREBUIE sa vezi an direct, si sa ancerci sa imiti
ABSOLUT NECESAR

| MyToXicRoMaNcE a răspuns:

Incearca pe itbox.ro

| Ursoianu23Ovidiu a răspuns:

Daca esti din Craiova te poti duce la lupte-libere.Gratis.

| floryynnel a răspuns (pentru Ursoianu23Ovidiu):

Unde se tin luptele in Craiova?