| anonim_4396 a întrebat:

Fac de 3 ori, 4 serii a cate 10 repetari, de 4 zile cu o gantera de 5kg,
adolescent, 14 ani, flexii antebrat si biceps. E bine?

Răspuns Câştigător
| klau95 a răspuns:

Daca esti incepator e bine, mai incolo cand te obisnuiesti cu kg mai poti adauga 1-2, 3 kg si apoi o sa faci mai bine mischi.
Flexii antebrat si biceps e bine nu pierzi nimic. Lasa sala, ce a zis phantom n-are o treaba daca tu esti incepator. Nu uita de nutritie mananci cat mai multe proteine, carbohidrati, kcal.

4 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Da e foarte bine, lucreaza asa, si luna septembrie poti sa mai adaugi 2 kg pe ganterawinking

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Ce sa nu fie bine?

Răspuns utilizator avertizat
| DoamnaGărgă a răspuns:

Da e bine.dar. peste vre`o saptamana. sa mai adaugi un kgwinking