| GabrielSMG a întrebat:

Fac sala de 1 an si vreau ca muschii sa fie mai bine definiti si nu stiu ce sa iau,carnitina, aminoacizi sau proteina?

Răspuns Câştigător
| AntrenorFitness a răspuns:

Salut!
Ce intelegi tu prin... "mai bine definiti"?
Daca vrei sa treci pe program de definire, unde sa scazi in greutate 2-3 kilograme si sa arzi grasimea pastrand masa musculara, atunci ai nevoie de mai multe produse... L-carnitina, BCAA, L-glutamina si proteina din zer de lapte http://www.megaproteine.ro/......-Definire/

7 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Daca faci de 1 an sala si nu stii ce sa faci am o veste proasta pentru tine...esti pe langa.

| GabrielSMG explică (pentru JohnnyBi):

Nu raspunde daca nu stii la ce ma refer... sunt foarte multe produse arzatoare de grasime si eu am cerut unul anume care e mai bun.

| JohnnyBi a răspuns (pentru GabrielSMG):

Aha, asa cum pui intrebarea, asa raspunsuri primesti.

| Loker a răspuns:

Proteine.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Loker):

Cu ce definesc alea? laughing)

definire = arderea grasimilor

ca sa ai muschii mai definiti trebuie sa ARZI GRASIMI.

| GabrielSMG explică (pentru Cosmin86):

Stiu,dar trebuie sa mai iei ceva pe langa pentru a preveni catabolizarea muşchilor.

| Cosmin86 a răspuns (pentru GabrielSMG):

Da, mananci mai multe proteine, oua si piept de pui/curcan.