| Chevalie12 a întrebat:

Fac sala de 4 luni. sa continui sa fac sala sau sa ma apuc de inot?

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Vrei un corp modelat, faci bazin! Vrei muschi faci culturism.

| alin100 a răspuns (pentru baru):

Corpul modelat il poate face si la sala, printr-un lucru simplu numit DEFINIRE!

| alin100 a răspuns (pentru baru):

Eu iti recomand sa mergi la sala, deoarece acolo poti pune si masa musuclara, dar te si poti defini
Innotul ar trebui sa fi un hobby, pe care il faci de placere, si nu pentru a slabi sau a te defini!

8 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Gandeste-te bine la avantaje si dezavantaje, si ia singur o decizie. Raspunsurile noastre de pe TPU nu sunt decat niste pareri neimportante.

| BobiTheBoi a răspuns:

Eu as merge pe sala.

| VOXaware a răspuns:

Daca vrei sa-mi iei in considerare parerea, eu cred ca tu sa faci ce crezi tu ca iti trebuie, daca vrei sa faci un anume antrenament, il faci, dar nu te supraestima. Pace

| lovee2015 a răspuns:

Inotul este pentru poponari, sala de forta este pentru barbati adevarati, acum tu decizi ce e mai bine pentru tine.

| Georgiana_Ailincăi_2001 a răspuns:

Daca ai inceput cu sala....nu te lasa..cand termini daca nu ai alta ocupatie poti sa te apuci de inot! Dar sti bina ca fetelor le plac baietii care arata bine rolling on the floor)))))))

| whiteZ a răspuns:

Mai bine te apuci de inot