| Cosmin38384 a întrebat:

Fac sală de 9 luni. De la 53 am 68. E ok? 17 ani si 180

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa da. Cum e talia si abdomenul? AU crescut considerabil?

| Cosmin38384 explică (pentru anonim_4396):

Nu am grăsime pe abdomen, e bun si lat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin38384):

Atunci e bine happy
Ai minunatele rezultate de incepator
Pe urma vei fi bucuros daca vei pune 3kg pe an din care, daca esti atent, 1kg va fi de grasime ))))))))

| Cosmin38384 explică (pentru anonim_4396):

Am grijă, îmi iau cântar să-mi calculez caloriile. Mersi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin38384):

Succes happy

| Sekim a răspuns:

Erai sub medie, deci e bine. Probabil ai pus destul de multă grăsime așa că la fiecare 6 luni ar trebui sa faci cut. Daca ai timp și vrei sa te informezi despre alimentație in general, vizionează filmele The game changers și What the health, te pot ajuta pentru sala zic eu.

| Den1sa a răspuns:

E perfect, absolut normal, foarte sanatos(bineinteles daca ai pus masa musculara nu grasimewinking )

| Cosmin38384 explică (pentru Den1sa):

Masă normal, eram slab cu burtă, acu sunt si eu mai ok. Oricum mai vreau. Măcar 75

| Den1sa a răspuns (pentru Cosmin38384):

Atunci tineao tot asa

| Cosmin38384 explică (pentru Den1sa):

Mersi mersi, baftă și ție dacă faci vreun sport

| Den1sa a răspuns (pentru Cosmin38384):

Ms, da fac, chiar destul de multe

Răspuns utilizator avertizat
| Gnomzy a răspuns:

Asta depinde de scopul tău pe care vrei să-l atingi.
Slăbire, recompoziție. masă musculară.
De asemenea, ai putea să îți calculezi IMC.
Dar așa când văd mesajul tău pare un început promițător, soo, keep up the good work.

| Cosmin38384 explică (pentru Gnomzy):

Vreau masă musculară, mersi și ai și tu grijă de tine. Baftă