| klau95 a întrebat:

Flotariile sau tractiunile da rezultate vizibile si nu chiar rapide? atat pentru forta cat si masa musculara?

5 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Ele sunt bune asa in mare vorbind, dar masa musculara bruta o faci tot cu haltere si ganterewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau rezultate vizibile(in ambele cazuri), iar durata de timp in care vor fi obtinute depinde de la om la om.

| sKilL a răspuns:

Da, mai mult forta decat masa musculara, dar, in schimb, un contur frumos daca le faci corect! dar, intr-un timp destul de mare, baga si abdomene!

| radumarian_6781 a răspuns:

Si flotarile si tractiunile sunt foarte bune! nu te astepta sa iti creasca masa musculara foarte mult! o sa iti creasca la inceput un pic dupa o sa se plafoneze muschii pentru ca greutatea corpului incepe sa devina obisnuita! ca sa cresti in masa ai nevoie sa sporesti greutatea cu care te antrenezi...si bineinteles de o alimentatie adecvata.Cu flotarile iti antrenezi foarte mult pieptul,tricepsul si muschii laterali ai spatelui,iar cu tractiuni iti antrenezi cel mai mult bicepsul, si spatele in intregime! acum depinde si ce fel de tractiuni faci! in orice caz daca esti perservent o sa arati bine, cu o mare parte din muschi definitiwinking! multa bafta

| weed_9374 a răspuns:

Flotarile iti pun in miscare mai multi muschi in timp ce tractiunile iti pun in miscare doar muschii mainei.si. poate nu este vizibil.dar te obisnuiesti cu efortul bratelor si suporti mai bine greutatea. in timp se vor vedea si rezultatele vizibile.