| Ionut87_7010 a întrebat:

Fumatul Pasiv dauneaza performantelor sportive an culturism?

Răspuns Câştigător
| hummer24 a răspuns:

Nu, nici fumatul propriuzis nu afecteaza asa de mult, poate numai pe profesionistii adevarati.
Dar in general pe sportivii care practica sporturi aerobe, ca alergatul, etc etc i afecteaza, culturismul e anaerobwinking

2 răspunsuri:
| flaviu1234 a răspuns:

Fumatul afecteaza orice sport...chiar si pe cei care nu fac sportwinking

| Kl0d a răspuns:

NU numai fumatul pasiv dauneaza si daca o faci foarte rar afecteaza organele,e foarte mare pericol daca nu te lasi cat de curand nu o sa mai ai energie,o sa tusesti daca respiri intens, scade forta, pentru ca un fum de tigara este alcatuit din peste 1000 de substante chimice se afla intr-o tigara. oricum e grav chiar daca faci chiar daca nu faci sport. google.ro si mai cauta ceva informati sa fi sigur.