| Tau_SuperErou_1995 a întrebat:

Salutari Funda!^^^
Ma uitam si eu pe metodele de a paria pe bet365.com
Mi-e clar cum se depune numerar, cum se pariaza, cum se castiga. Dar prin ce metoda fac retragerea? Adica imi trebuie cumva vreun cont pe PayPal sau cum imi vin banii pe card?
Funda celui care ma lamureste!

Răspuns Câştigător
| alex9569 a răspuns:

Iti trebuie card, si de acolo ei isi trag suma pe care tui ai pariato iar daca castigi ei iti baga bani pe card big grin

| Tau_SuperErou_1995 explică (pentru alex9569):

Deci baga direct pe card, fara nicio formalitate. E perfectbig grin Multam!

3 răspunsuri:
| alex9569 a răspuns:

Da dar ai grija ce suma pariezi sa nu te trezesti ca dupa aia nu mai ai nici un ban pe card laughing

| Tau_SuperErou_1995 explică (pentru alex9569):

big grin asta nu-i problema, stiu ce sa fac si cum sa fac...nu eram sigur cum se face retragereabig grin