| elleneS a întrebat:

FUNDA:*
Deci merg la sala de 4 saptamani si pana acum nu am avut rezultate. Vreau sa slabesc! Am mancat normal,doar ca nu am mancat dulciuri,doar la doua saptamani mancam ceva dulce,nu mamanc prajeli, nu beau sucuri si dupa ora 5 nu mai mananc nimic.In schimb am mancat mai multe fructe si am mancat si salate cu maioneza.Surorile mele imi zic ca nu am slabit,ca merg degeaba la sala.Ce credeti, sa am rabdare si sa continui?
P.S. Imi place la sala si mi-au mai spus asta si acum 2 saptamani si nu am renuntat.

8 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Bea apa si la sala si in rest.Rezultatele exista, dar cred ca ai scazut in centimetrii, nu neaparat in kilograme.Bafta!

| danielut a răspuns (pentru Mihaela1964):

Da sugur e mic si pitic. ȚI SE PARE NORMAL CE ZICI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti, baga cardio si sa ai o alimentatie buna. Aaah si chestia cu "nu mananc dupa ora X" e o prostie.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! :*
In primul rand e foarte bine ca mananci multe fructe si legume (3 portii pe zi trebuie) si ca mananci sanatos. Cu sala eu zic sa mai continui, e prea devreme ca deja sa fi slabit 1-2 kg. Oricum incearca mai multe aparate de forta si o sa dea roade pana la urma happy

| Hades98 a răspuns:

Pfoai! Baga mult cardio : bicicleta, banda de alergat, inot, etc.
Tot ce inseamna miscare care te face sa transpiri.
Si. inainte de sala mananca cu 1 ora. si chiar inainte cu 5-10 minute poti manca un mar, dupa sala cum ai ajuns acasa. lasa 15-30 minute nu manca nimic.
Lasa corpul sa elimine grasimile acelea de la antrenament (Complet) Si dupa ce te apuci de mancat nu infuleca ca Porcii!
Ci usor. mese variate mai multe mese. mai putina cantitate. nu poti manca mult si doar 2 mese pe zi.

F?

| danielut a răspuns:

Trebuie sa vaeiezi exercitiile (nu numai la bicucletă de ex.) si in plus nu manca maioneza din comert

| elleneS explică (pentru danielut):

Maioneza facuta de mine si fac fitness si aerobic.

| danielut a răspuns (pentru elleneS):

Mananca sanatos si vei slabi