| protopopicitorescovici a întrebat:

Doamna de sport m-a ales la echipa scolii la handbal ca portar tongue si mi-e frica sa n-o dau in bara si sa ratez golurile. As vrea sa stiu care sunt secretele portarului!
P.S : Sunt fata!winking

Răspuns Câştigător
| nonameih0000 a răspuns:

Ai grija la COLTURI! happy Si sari, implica-te, nu te feri de minge big grin

| protopopicitorescovici explică (pentru nonameih0000):

Poi nu prea ma feresc... da multi mi-au spus sa am grija la colturi laughing.tongue

| nonameih0000 a răspuns (pentru protopopicitorescovici):

Pai da. Gandeste-te ca tu vrei sa dai gol. Cauti punctele slabe alea portarului. astea sunt colturile! laughing