| iuliasss a întrebat:

Hei! Am achizitionat o pereche de New Balance. Problema e ca 39 mi-e fix si 40 mi-e putin larg. Am luat 39 pt. ca mereu imi iau incaltaminea prea mare si se lasa rau. Pe mine 39 nu ma strange dar simt ca degetul mare nu este perfect intins, este prea jn fata. Pt. cei care mai au New Balance, acestia se mai lasa si in lungime si latime? Credeti ca ar trebui sa ma duc sa ii schimb cu nr.40?

1 răspuns:
| Elena11Che a răspuns:

Pune-ți cele mai groase șosete ( chiar mai multe perechi dacă e nevoie), îndeasă-ți piciorul in pantofi si suflă cu feonul de par peste ei, așa ar trebui sa se lărgească puțin.