| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mereu ma dor capurile credeti ca e pentru ca ma strange soseta?

5 răspunsuri:
| elena a răspuns:

@radu_8003...
Tu, care vrei, sa inveti despre module, vrei link-urile de la ultimele royaluri rumbeluri, tu care cauti un joc de wresling, care doreste un program watermark, joci metin2, se pare ca mai citesti si poezie, tu care dai gratis cont Travian si vrei sa stii, de unde poti downloada hammer editor, thief deadly...nu stii, de ce te dor capurile? "Capurile" de la degete, din cauza ca te strange soseta? Care soseta, serios, dreapta sau stanga? Nu se leaga nicio intrebare pusa de tine pana acum pe TPU, cu capurile/corect capete/ si soseta care te strange. Başcalie? Eu cred ca da!

@Serarfly, nu este o gluma, este pusa intrebarea la categoria Adolescenti si nu la Trivia/Amuzante.

| RyugaHideki a răspuns:

Sunt singurul de aici care nu a inteles intrebarea? oO

| Daea a răspuns:

Nope... eu cred ca este de la apa care curge in lift... tongue

| Serarfly a răspuns:

Am o problema. Asta e o gluma? rolling on the floor