| Stef29 a întrebat:

Hei! Am si eu o problema si anume nu prea pot sa retin suturile pe la colturi sau un pic mai plasate chair daca eu ma arunc pe mingie o scap si asta ma enerveaza enorm.Eu joc cu baieti mai mari si ei suteaza plasat si pe la colturi si as vrea sa imi dati niste sfaturi ca sa pot retine mingea.Multumesc! fundita pentru cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| YONTU a răspuns:

Te poti uita dupa ochii lorhappy. Daca ei se uita intr-o parte lovesc in partea opusa si daca te uiti fix in ochii lor ei o sa-ti dea pe mijlocul porti. Cel mai bine este sa te arunci in fata mingii inainte sa suteze si o sa observi ca nu vei mai lua goluri!winking Sunt si eu portar si stiu cum e: ma arunc in fata mingii si o prind la piept si uite ca nu mai iau goluri! Funda?big grin

1 răspuns:
| VioConstantin a răspuns:

Incearca sa fii mai rapid si fii hot.stai un pic mai in fata decat linia portii.si fi atent doar la minge, nu la ochii adversarului, ca te poate jongla usor.