| spaikizz a întrebat:

Hei! Care e faza cu masura in brat? Adica? Si cum se masoara. Apropo! Vreau sa fac muschi. cE trebuie pentru asta?

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Sa faci musci? laughing acum toti cocalarii vor sa faca muschi...( nu ma refer si la cei care chiar fac)

| ombladon a răspuns:

@Nicu mai invata sa scrii: "nu apare peste noapte muschi chesti cu masratu" si chestia aia se cheama centimetru sau metru de croitorie

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Musci. pai chiar habar nu amstraight face cauta pe net.

| spaikizz explică:

Aoleu Doamne cat caz faceti pentru faptul ca am scris "musci" in loc de "muschi". As vrea sa vad daca aveti mai mult de 3 postari scrise corect din cap pana in coada. Mai bine imi raspundeati [ceea ce inca astept] la intrebare. A! Asa este. Uitasem sa scriu ca dau fundita! straight facestraight facestraight face

| Nicu_6664 a răspuns:

Pai daca vrei sa faci muschi si sa se vad fain trebuie sa faci sala sa iei proteina si sa ai rabdare ca nu apare peste noapte muschi chesti cu masratu e simplu iei o chesti de aia pentru masurat ( imi scapa acum cum se numeste) si pui in juru bratului si il incorzi si vezi...ce masura ai