| MulteeIntrebarii a întrebat:

Hei!
Ce gantere reglabile recomandați?

4 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Cele mai ieftine de pe eMAG sau aproape cele mai ieftine, nu trebuie sa cheltui multi bani pentru astea. Eu de ex am o gantera de 10 kg pe care am dat 100 lei acum 5 ani, si mai am 2 gantere facute de mine din placi de fier de 3, 5kg fiecare placa, in total am 8 placi adica 2 gantere de 15 kg fiecare. Daca e sa le cumpar sunt scumpe. Asa si tu le poti face din ciment, asa sunt si alea ieftine facute, tot din ciment.

| MulteeIntrebarii explică (pentru Mirel4412):

Trebuie să precizez că nu mă pricep la așa ceva sad nu aș ști să mi le fac eu... însă aș fi interesată să cumpăr' dar nu prea înțeleg cum funcționează. Sunt mai mult pentru baieți astea reglabile?

| TheStrategist a răspuns:

Poți să le cumperi de pe eMag mai ieftin, nu are rost să dai mulți bani pe ele. Ai putea să le faci chiar și acasă.