| anonim_4396 a întrebat:

Cei care stiu ce ii parasailingul ma pot ajuta putin cu câteva întrebări?
Stiu ca este la Mamaia si la Eforie... voi cei care ati fost sau cunoașteți prieteni ce au avut astfel de experiente cum este? Stiu ca ii 150 de lei de pers dar cate minute?
Cei care imi puteti oferi mai multe detalii, va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

M-am interesat. Dureaza 15 minute.

1 răspuns:
| aXy99 a răspuns:

Intr-adevar, pretul este de 150 de lei de persoana, nu stiu exact cate timp, dar am vazut in Eforie Nord persoane care au incercat. Probabil dureaza cateva minute.