| Vlad772 a întrebat:

Hei, cum aș putea intra într-un club de juniori(fotbal)? Am 13 și sunt foarte bun in pozitia de mijlocaș, dau pase foarte bune și centrări și sunt ambițios.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi cu parintii la un club sportiv si ceri antrenorului de acolo sa te evalueze si sa te accepte in echipa lui, daca considera ca esti atat de bun la fotbal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta decizie sta mult in parintii tai, sfatu' meu ar fi sa discuti cu ei mai intai si sa ajungi la un acord. Daca poti spune ca esti atat de bun nimic nu te impiedica sa nu te inscrii, nu uita! TU esti cel care decide ce/cum face si de ce! #TRUESTORY

| AlexDarius3 a răspuns:

Iesi la joaca pe afara cu altii din clubul acela si ei pot sa zica daca esti bun sau nu pentru club, dar daca nu vor nu ai ce sa faci.