| UtilizatorulCelFrumos a întrebat:

Hei! Cumva aplicația de pe Magazin Play *Abdomen plat în 30 zile* sau *Six pack în 30 days* o fi bună sa fac pătrățele și sa scap de burta? Și încă o întrebare, la toate ex de acolo trebuie sa incordez abdomenul?

Răspuns Câştigător
| aleee5262 a răspuns:

Da, iti recomand aplicatiile de workout pentru ca daca le faci in fiecare zi timp de cateva sapt sau o luna vei vedea si rezultatele. Normal ca daca vrei sa slabesti conteaza si o alimemtatie sanatoasa si sa mananci mai putin si sanatoswinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu sunt bune. Ca să scapi de burtă trebuie să slăbești. Poți faci câte abdomene vrei d-ta; dacă nu scazi mărimea porției de mâncare nu se vor vedea nici la Paștele Cailor.

| cristi202 a răspuns:

Sunt bunicele. Dar nu te aștepta la 30 de zile. Rezultate vizibile abia după minim 2 luni, dacă tragi.