| anonim_4396 a întrebat:

Acum doua saptamâni am fost la piscina iar cand am ajuns acasa nu am mai dezumflat colacul! Acum credeți ca daca nu l-am desuflat următoarea data cand ma voi duce se va putea sparge ușor poate de la caldura sau cand voi sari pentru ca nu l-am desumflat?

Răspuns Câştigător
| Meow230 a răspuns:

Depinde daca l-ai tinut la soare si daca s-a infierbantat... Daca nu, n-ai grija. Dar incearca sa-l dezumfli, apoi sa-l umfli iar sa vezi daca se simte la fel ca inainte. Funda? ^^

1 răspuns:
| ErlicEdward1900 a răspuns:

Da, se va sparge! Stiu eu solutia!
Invata sa inoti -___-