| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca, colacul de toaleta este obligatoriu in orice casa? Ati vazut oameni care nu au colac de toaleta acasa?

26 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu am vazut oameni fara colac pe toaleta, el e siguranta, altfel risti sa cazi in toaleta oricand daca nu ai colac.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Hmmm ...am inteles

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai dar e logic, cand stau cu fundul pe capac nu am cum sa cad inauntru, dar daca n-are capac, mari sanse sunt sa cad si oricine sa cada, ca diametrul toaletei fara colac e mai mare ca fundul meu, pe cand gaura de la colac e mai mica in diametru decat fundurile oamenilor, ca tocmai asa a fost si proiectat.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Mama ta tot cu colac sta?

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, tot cu colac sta.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

De unde știi?

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum de unde stiu, pai mi-a si zis, plus ca am si vazut cand era usa putin crapata.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Și era așezată cu el pus, nu?

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, era pus colacul si statea pe el.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Am înțeles. Mama ta câți ani are?

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

74 ani are, si eu 44

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Am inteles.

| Fatamuntilor a răspuns:

Of,iar incepi?
Tin sa te anunt ca pana si la tara la wc bunicilor di fundul curtii avea un colac
Nu e obigatoriu, dar ofera un plus de comoditate.

| Mosotti a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Intrebarea lui este foarte buna, de ce of?
Insa nu prea exista cineva fara colac pentru ca altfel e posibil sa cada in toaleta, are rol de siguranta in primul rand, dupa aia comoditatea.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Mosotti):

A mai pus intrebarea asta.
Intreba femeile daca le deranjeaza femeile cand se aseaza pe wc fara colac.Probabil a sters-o!

| Mosotti a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Pai atunci a intrebat daca pe femei le deranjeaza cand se aseaza pe wc fara colac, dar acum a intrebat altceva, nu e aceiasi intrebare.
Sa sti ca asa faceam si eu acum 25-26 ani, puneam tot felul de intrebari oamenilor (nu aveam net atunci), si asa am tot acumulat informatii in viata, cam ca el eram.
Chiar si intrebari din astea marunte si aparent deplasate, tot am avut de invatat din ele.
De ex intrebam "de ce focul ne arde?".

Eu il apreciez ca intreaba.

Si uite ca i-am raspuns eu la intrebarea asta, ca, colacul e in primul rand pentru siguranta sa nu cazi in wc, adica da, e obligatoriu in orice casa, si uite asa, a mai invatat ceva azi.

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Tu mereu ai stat așezată pe colac sa înțeleg?

| Lukasssz a răspuns:

Nu am auzit de nimeni care nu are colac la toaleta de acasa, e o crima impotriva umanitatii laughing

| anonim_4396 explică (pentru Lukasssz):

Esti femeie cumva?

| Werrich a răspuns:

Nu e obligatoriu, poti sa vezi mai bine produsele femeilor.

| anonim_4396 explică (pentru Werrich):

Nu înțeleg...

| LostForForever a răspuns:

Intr-o zi o sa legi funia de clapeta de la toaleta și când vei trage apa de la toaleta o sa mori laughing)

| anonim_4396 explică (pentru LostForForever):

Ai un umor extraordinar, te ai gândit să te faci comediant?

| LostForForever a răspuns:

Ba Mosoti asta e nebun rău sa mor i-o ma face sa rad la ce spune aicia laughing))

| anonim_4396 explică (pentru LostForForever):

Ce vrei mă?laughing)

| LostForForever a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimic laughing)