| everina a întrebat:

Am o mica intrebare pentru voi... Nu de mult timp am descoperit ca am soldurile late (dar nu genul ala e solduri late, din cauza grasimii, ci din cauza conformatiei oaselor mele). Vreau sa stiu ce cred baietii despre fetele cu soldurile late, li se pare un defect? Trebuie sa mentionez ca am 15 ani, 54 kg, 1, 66 m inaltime, sanii medii, talia subtire, si picioarele la fel de subtiri, incluzand si gleznele. Multumesc oricum

2 răspunsuri:
| stefaniastefi a răspuns:

Cred ca baietii nu o sa observe daca tu nu si observat pana acum. Si in plus baietii se uita mai mult la fund si sani laughing

| rhino50 a răspuns:

Daca ai talia subtire este superhappy