| MobscenexD a întrebat:

As vrea sa slabesc la picioare dar nu stiu ce sport as putea face pentru acest lucruri thinking. Sfaturi?batting eyelashes Fundita :**

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Mersul pe role sau pe bicicleta.
Poti merge la sala si sa alergi pe banda sau alte activitati.
Bafta :*!

2 răspunsuri:
| Asta_MIka_Denny_1997 a răspuns:

Faza iica daca mergi pe bicicleta, fugi sau orice altceva care.ar avea legatura cu sportul nu te face sa slabesti la picioare doar sa faci muschi oki asta e bine dar cand o sa te lasi de miscare ti se va intinde pielea ca la batranii

| grozabeni a răspuns:

Sa alergi zilnic