| intrebaristupidee a întrebat:

Hei TPU

dupa ce folosesti steroizi (mai exact danabol )

care sunt efectele pe care le au asupra fizicului tau? Din ce am inteles acestia te maturizeaza fizic si favorizeaza cresterea parului si alte chestii de genul pe langa faptul ca iti dezvolta masa musculara! intrebarea este daca aceste efecte in afara de muschii umflati raman si dupa ce termini cu folosirea acestora?

1 răspuns:
| doctorandus a răspuns:

Nu stiu, sper ca nu le folosesti fara sfatul medicului, asa ca: intreaba-ti medicul.