| Drxx_Alexandru_1999 a întrebat:

Hei TPU ectoform (persoana foarte slaba) și as vrea sa încerc sa iau steroizi, dar mă refer la ceva natural și puternic, nu steroizii cu care ai probleme la bătrânețe, etc... Dacă poate cineva cineva îmi zică un steroid natural, bun, eficient, care da rezultate destul de bune este perfect!

1 răspuns:
| AlexandruInu a răspuns:

Ba, am ras la faza asta. Frate nu exista steroizi buni si naturali rly!
Daca vrei sa ai energie cumpara proteine Whay sunt cele mai bune. Nu exista steroizi naturali buni si puternici care nu dezvolta vreo problema la batranete. Sterge-ti asta din minte. Steroizii se iau de catre culturisti si bodybuild-ing dar in general culturistii care au concursuri si au nevoie de o masa musculara rapida si majora. Ca sa iei steroizi trebuie sa fi un culturist sau bodybuild-ing junior, steroizi se iau dupa varsta de 25-26 de ani. NU steroizi sunt cancer curat.