| anonim_4396 a întrebat:

Am.inceput un ciclu de steroizi cu metan-drol, si liv52.O sa am rezultate bune de la acest steroid si in cat timp apar rezultate? Nu vreau sa aud sa-l combin cu alt steroid.
.Asa mi-a zis sal iau cineva care stie si care foloseste si el.asa ceva de 3 ani...

15 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cel mai ieftin si cel mai prost.

Daca acel "cineva" e un sarantoc si idiot, trebuie sa fii ca el?

| JohnnyBi a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu fii rau, eu fac deca-durabolin momentan. reteta medicala si supraveghere pentru recuperare post operatorie. si fac sala picioaree si bratul bun si am trecut de la izolat biceps 15kg la 22.5 rolling on the floor). nu credeam ca vi face stero vreodata, mai ales recomandat de specialistul ortoped

| Cosmin86 a răspuns (pentru JohnnyBi):

rolling on the floor

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru JohnnyBi):

Testo, deca, e treaba buna, try it :3

| fier a răspuns (pentru JohnnyBi):

Invataa sa scrii analfabetule

| JohnnyBi a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Nu iau stero pentru hipertrofie...

| JohnnyBi a răspuns (pentru fier):

Scriu cu 1 mana si mai mananc litere si mai pun unele in plus. asta + ca tu nu stii ce inseamna analfabet. ce incerci tu sa mananci rahat se numeste agramat. cand esti prost macar iti tii botul inchis. sarantocule. baga danabol ca atat te duce neuronul pierdut

| florynmondialul a răspuns (pentru JohnnyBi):

) bine ca te recuperezi! cred ca bicepsul tau se simte bine daca creste asa la greutati rolling on the floor rolling on the floor

| JohnnyBi a răspuns (pentru florynmondialul):

Pai la dreapta nu am nimic. la stanga am fixator extern si nu o pot misca deloc.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Liv 52 nu e steroid e hepato protect. metan drolu e cel mai ieftin si slab steroid.o sa iti creasca masa musculara, imediat dupa ce incepi ciclul. daca iti cresc sanii sau/si iti apar cosuri, bagi un anti estrogen. sfatul meu e sa te mai gandesti inainte sa faci pasul asta

| fier a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Este adevarat ca liv 52 opreste efectul danabolului?

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru fier):

La ce te referi cand zici ca opreste efectul danabolului. Liv52 iti protejeaza ficatul si atat, dar danabolul e oricum mult prea toxic, si spre finalul ciclului ai sa resimti ficatul indoit.

| fier a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Ma refeream ca opreste efectul steroidului, adica il iau degeaba si nu se intampla nimic.

| Cosmin86 a răspuns (pentru fier):

Din intrebarile tale vad ca ai ciclu rolling on the floor rolling on the floor

| florynmondialul a răspuns:

Liv-ul nu are treba cu danabolul! el doar protejeaza ficatul si atat! combina naibii daca tot vrei sa iei danabolul cu ceva testosteron sau ce deca! nu te lua tu numai dupa ce a zis "ala" care face sala de 3 ani pentru ca corpul tau poate sa reziste 18 ani sau sa crape in prima luna!
de ce sa nu combini cu alt steroid? nu vrei sa ai efecte mai bune?