| Kara361DIsnOt a întrebat:

Hei TPU, imi trebuie un raspuns rapid va rog, deci:
Acum o luna m-am lasat de volei, sportul pe care il practic de 4 luni si am ajuns foarte sus la avansate iar la anul' puteam sa joc in campionate. Antrenamentele incep la 18:30 si se termina la 20:00, o ora foarte tarzie, cand veneam de la volei era foarte foarte obosita si nu mai aveam putere sa ma misc si eu aveam de invatat la fooarte multe materii + scris. Daca ar fi dupa mine m-as duce din nou, dar eu in mai dau examene si vreau si note mari. Mama ma sfatuieste sa nu merg, da' vreau si ...nu stiu ce sa aleg...e foarte greu! Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| pufuletziii a răspuns:

Daca ti-ar iti place foarte mult, du-te! Fa-ti temele si invata inainte de a pleca si nu vei mai avea probleme.big grin Te poti odihnii dupa ce vi acasa. Totusi este foarte bine sa practici un sport, dar trebuie sa si inveti. Sigur vei gasi un echilibru intre cele doua. Iti tin pumnii.:*

1 răspuns:
| Onlyus a răspuns:

Daca chiar iti place, eu cred ca ar trebui sa mergi in continuare.winking :*