| Bya1111 a întrebat:

Vreau sa am un corp bun rău, îmi puteți recomanda o dieta si niste exerciți fizice?

Răspuns Câştigător
| Diavolo18 a răspuns:

Salut. Aceeași problema o aveam și eu. Am ținut tot felul de diete și dădeau rezultate pe moment. Pana intr-o zi când am pus punct la toate regimurile și am început sa mănânc calculat. Mănânc orice dar calculat și am slăbit și ma simt foarte bine. Și alerg 1h pe zi pe banda.

4 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Acopera-te cu miere daca vrei corp bun rau.

| AnastasiaK a răspuns (pentru siriusblack98):

Obiectez, mie nu-mi place mierea laughing

| siriusblack98 a răspuns (pentru AnastasiaK):

Ciocolata, frișcă ceva atunci ca să fie și pe gustul tău laughing

| JusTPauL a răspuns:

Poate deja ești bună. Lasă-ne Facebook tău ca să vedem despre ce e vorba.
Deci sa știm și noi despre ce e vorba,, ani înălțime vârstă sa știm de unde plecam