| anonim_4396 a întrebat:

Hei!kiss A facut cineva tenis de camp? Ma cam bate gandul de un an... ce parere aveti despre acest sport?

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Nu am facut, insa e unul din sporturile mele preferate, pe langa inot si ping-pong.Pai ce pot sa spun? Un sport intotdeauna face bine corpului tau, nu iti poate face rau niciodata si e si un mod distractiv de a-ti petrece timpul liberhappy

2 răspunsuri:
| ciresepeetno a răspuns:

Da.Dar nu de performant. Unchiul meu a predat acest sport si ne-a invatat si pe noi sa jucam. Facem pana si campionate.Dar noi chiar il jucam pe camp.Fiecare cu paleta,, lasata mostenire,, de lemn si fuga pe camp.

| Alecsandri a răspuns:

E frumos, dar e un sport scump, fiind sunt putine locuri unde poti face tenis de camp, dar e f fromos si iti recomand sa mergi sa faci