| ralukutza96u a întrebat:

ziceti-mi niste exercitii pentru cresterea in volum a picioarelor(daca se poate sa isi faca efectul foarte repede). Funda! mersi

Răspuns Câştigător
| calugaruandreea a răspuns:

Buna, ai o sala in apropiere? ti-as putea da o serie de exercitii

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exercitiile pentru dezvoltarea masei musculare in zona picioarelor(in special in zona gambei)sunt genuflexiunile.Incepe usor, cu 15-20/zi si avanseaza treptat la 50/zi sau chiar mai multe, daca consideri ca este cazul.Rezultatele nu se vor vedea intr-un timp record, dar vor fi satisfacatoare.Succes.