| GamaC a întrebat:

Hei...vreau si eu sa imi iau un bmx dar nu stiu de care.wtp-justice sau academy-desire?
am auzit ca justice are butuc cu bile la roata din fata si ca nu e bine.voi care ziceti? pe care sa il iau si cu ce e mai bun fata de celalalt?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| gheba a răspuns:

Pai eu zic ca adademy-desire e super bun am avut si eu dar il l-am dat varului meu asa ca wtp-justice nu prea stiu multe despre el dar si eu am auzit ca un baiat a cazut de pe el si si-a rupt o mana si un picior sper ca te-am ajutat... FUNDA?