| SofiaMaria24 a întrebat:

Heii, in legatura cu copilul lui Neymar, Davi Lucca, stiu ca e dintr-o relatie de scurta durata cu un model si acum nu mai e cu ea,e cu una Gabriella, dar copilul a ramas la el?

2 răspunsuri:
| hydrantmarian a răspuns:

Nu, copilul a ramas la mama sa, deoarece legea spune ca copilul ramane cu mama sa.

| SofiaMaria24 explică (pentru hydrantmarian):

Copilul lui Ronaldo a ramas la el pentru ca i-a castigat custodia, si Neymar tot timpul face poze cu baiatul lui, si asta ma face sa cred ca e la el, dar nu sunt sigura