| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU happy Pot sa mai fac cariera in fotbal daca m-am apucat la 14 ani?
DAU FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| SweetMinion a răspuns:

Normal ca poti, de ce sa nu poti? Muncesti din greu si reusesti.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ai și bani, poți!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu mai poti. Te-ai apucat prea tarziu...

| GCS8 a răspuns:

Daca joci bine, normal, eu am 14 si fac performanta de la 14 ani iar antrenorii imi spun ca am viitor in fotbal. happy
Mai sunt si cazuri in care unii sunt titulari pentru ca au pile. sad

| Iftimia_Andrei_1993 a răspuns:

Depinde... Can eram eu in clasa a 5a stiu ca la echipa scolii de la mine erau chemati numai baieti de clasa a 8a (si vreo 4 de a 7a) iar eu din clasa a5a eram singurul.Din 2 profesori din scoala la mine eram chemat la echipa doar de 1 singur care credea ca joc bine si m-as descurca foarte mult in fotbal.Parintii mei spuneau ca nu are rost sa cred doarece e destul de greu sa ai o cariera perfecta si sa te descurci in viata si sa traiesti doar din fotbal dar eu cresc si evoluez tot mai mult in acest domeniu.
Deci si tu poti sa ajungi departe dar numai daca esti sustinut de cineva, incerci sa faci performanta si ecuti sustinatori si echipe care sa te implice in meciuri importante pentru jucatori pentru a ajunge tot mai departe. BAFTA! si Succes!

| Denisa_Panu_1979 a răspuns:

Da, doar trebuie sa muncesti mult!