| AlaskaYoung17 a întrebat:

Heii happy
Vreau să mă apuc de făcut exerciții fizice, dar nu știu în ce moment al zilei e mai potrivit să le fac.
Voi ce ziceți?

Răspuns Câştigător
| Zyzz777 a răspuns:

Categoric dimineata (7-8-9), pentru ca atunci are corpul cea mai multa energie. Mai multe informatii gasesti aici:
http://www.sfatulmedicului.ro/......eata_11176

8 răspunsuri:
| alwaysStyles a răspuns:

Ele sunt potrivite in orice parte a zilei, dar daca le faci dimineata ai sa ai un somn mai linistit si odihnitor.

| RobertMoon a răspuns:

Dimineața e cel mai indicat, dupa ce mananci la o ora, o ora jumate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei dimineata dar nu are relevanta foarte mult.

| B3B3NI a răspuns:

Da,dimineata este cel mai potrivit moment pentru exercitii fizice.

| DomnulKat a răspuns:

Oricând și oriunde nu contează.

| ZMR97 a răspuns:

Depinde ce exerciții fizice vrei să faci

| AnneNichol1 a răspuns:

Dimineata

| PourFavour a răspuns:

Dimineata si seara!
Eu spre exemplu alerg de dimineata aproximativ vreo 6 km depinde de starea mea, iar seara vreo 4-5 km
Despre exercitiile fizice nu stiu ce sa mai zic. ai putea sa incerci sa te duci la sala e mult mai efectiv, parerea mea