| Andreyuzu a întrebat:

Heii
Vreau si eu un complex de exercitii fizice timp de 5 min
Dau funda

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=PCf_-M_WUeU
Dar sa stii ca orice activitate sportiva (pentru a avea efect) dureaza macar (minim-minimorum) 30 minute din care 2-3 minute este incalzirea si 2-3 minute relaxarea. Trebuie incalziti toate tipurile de muschi pentru a preveni febra sau rasucirea lor.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, numai incalzirea pentru exercitii iti ia 5 minute, atunci cand te mai apuci si de exercitii?

| Andreyuzu explică (pentru Violleta2022):

Da dar am tema asta la biologie si a spus sa facem un complex de ex de 5 min