| Inocenta510 a întrebat:

Hello. Ma gandeam ce exercitii as putea practica pentru cresterea in inaltime? Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| catamiru a răspuns:

Cele mai bune exercitii prin care popti sa te inalti cel mai mult sunt Backet, Vollei, Inot, Handball (ma refer la sporturi). Este bine sa faci si genoflexiuni, Pas saltat sau capritalaughing

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Contează vârsta.Prin sport:înot, baschet, volei, dacă nu ai posibilitatea fă tracţiuni.

| UnCorpSanatos a răspuns:

Sportul in general te-ar ajuta sa cresti in inaltime, fitness dar cel mai recomandat ar fi daca te atrag sporturile la care trebuie sa te intinzi mult gen baschet, volei etc.

| Marwell a răspuns:

Eu am facut niste exercitii care au avut rezultate foarte bune, am crescut peste 5 cm de la ele, uite le gasesti aici, are si in format video: http://wp.me/P3hgwB-23

| AlexCiobi a răspuns:

Baschet,volei,salturi in inaltime genofelxiuni

| dZZanK a răspuns:

Inot.

| Inocenta510 explică:

Mmmm. EXERCITII, nu sporturi; in fine, oricum sunt inalta